Nagrodzono nas!

W ostatnim dniu nauki przed zimowymi feriami odebraliśmy nagrody za udział w ogólnopolskim projekcie „Czekając na święta… Uczymy dzieci programować”.

Szkoła za uczestnictwo w projekcie otrzymała Podziękowanie

Na drzwiach pracowni matematycznej i informatycznej, w których odbywały się zajęcia z programowania, nakleiliśmy otrzymane pamiątkowe, kolorowe naklejki.

Uczniowie po feriach będą mogli poznawać kodowanie offline na MACIE MISTRZÓW KODOWANIA, którą również otrzymaliśmy od organizatorów projektu – Firmy Edu-Sense oraz autorki bloga „Kodowanie Na Dywanie”.

4g i mata

Grupa aktywnych młodych programistów z klasy IV g, chwilowo zdziesiątkowana przez wirusy (niekomputerowe) 🙂

Panie, które prowadziły zajęcia z programowania i kodowania oraz zajęły się stroną organizacyjną projektu otrzymały również bezcenny podręcznik z inspiracjami zajęć programistycznych od samej autorki pani Anny Świć, a także pamiątkowe Podziękowania

dyplom dla rnowak za programowanie