Europejska Odznaka Jakości

Pani Renata Nowak, realizująca z wybranymi klasami projekt „Art & Math Exhibition” otrzymała list o następującej treści:

Droga, Renata Nowak

Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning „A.M.E.- Art & Math Exhibition”. Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.
W związku z tym, otrzymasz certyfikat, który możesz dołączyć do swojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.
Jeszcze raz gratuluję tego niezwykłego osiągnięcia i mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z imprez eTwinning organizowanych w tym roku.
Serdecznie pozdrawiam,

eTwinning Team

Jest to drugie (po krajowej Odznace Jakości) wyróżnienie otrzymane za realizację projektu A.M.E – Art & Math Exhibition!